Úrazové pojištění dětí

Většinou zahrnuje nejširší pojistnou ochranu. Při trvalých následcích od 1% tělesného poškození, krytí pro případ úmrtí následkem úrazu, čtyřnásobek plnění v případě závažného poškození při úrazu.

Neváhejte a své dítě pojistěte na úraz co nejdříve. Děti mají nepřebernou zásobu energie a při dovádění se jim úraz může lehce stát. Nemají však takový pud sebezáchovy, který jim dovolí jednat opatrně a proto u dětí hrozí větší riziko úrazu! Každý zodpovědný rodič by neměl váhat a takové pojištění svému dítěti zajistit, dříve než se něco stane. Každý rok se zraní tisíce dětí, a bylo by smutné pokud by bolístky nepofoukala rovněž pojišťovna díky úrazovému pojištění..

Jakým dětem by rodiče zcela jistě měli pojištění zařídit?

  • novorozeňatům
  • batolata a děti, které se právě učí chodit
  • děti, které jsou aktivní a hyperaktivní
  • děti, které chodé do mateřských škol a nebo nastupují na základní školu

Jak uzavřít pojištění co nejrychleji? Kontaktujte nás a my vám online připravíme nabídku na míru a můžete mít pojištění vyřízené během několika minut.

V oblasti financí, pojištění, hypoték vám pomůže se online zorientovat kalkulačka.eu. S najitím té správné nemovitosti, rd, pozemku vám pomůže server reality.name.

Naše online pojištění vám ušetří mnoho peněz ve vaší kapse: rychle a levné Povinné ručení během několika minut, , Životní pojištění v kostce se všemi pro a proti, pro děti i jejich rodiče Úrazové pojištění, doma i pro volný čas, zabezpečení na stáří s doporučením odborníků a jak na Penzijní připojištění, zabezpečení vozidla proti krádeži, či vlastním chybám na Havarijní pojištění, nejlevnější ochrana domácnosti před zloději či např. vytopením: Pojištění domácnosti, pro vaše cestovatelské sny využijte Cestovní pojištění přes internet, realitu, či rozestavěnou stavbu, či chalupu pojistíte na Pojištění nemovitosti, před vlastními chybami a jejich následky v běžném životě se zajistíte na Pojištění odpovědnosti za škodu, havarijní pojištění nebo pojištění odpovědnosti z provozu vozidla sjednáte na Pojištění vozidel, vše o tom jak se vyhnout placení v nemocnici po úrazech a odškodnění za úraz: Úrazové pojištění,