Úrazové pojištění srovnání

Úrazové pojištění je z následujících důvodů velice špatně porovnatelné mechanicky i technicky pomocí kalkulátorů. Proto na ně v žádném případě nespoléhejte! Nikdy nevypadne dobrý produkt přímo pro vás, ale pouze zjednodušený.

 1. každá pojišťovna má jinou definici úrazu a pojistné události
 2. rozdílně ohodnocují stejné úrazy a jejich závažnost
 3. jinak definují pojistné plnění
 4. pojišťovny rozdílně zařazují některá povolání a aktivity do různých kategorií
 5. každá má své smluvní lékaře a jejich posudky se liší
 6. oceňovací tabulky nejsou vždy pro klienty k dispozici

Pokud úrazové pojištění neovládáte, je lepší se spolehnout na odborného finančního poradce, který zná celou nabídku pojišťoven a jejich produkty.

 

Vzhledem k situaci v České republice nepovažujeme úrazové pojištění za výhodné a proto ho nedoporučujeme ani nezajišťujeme. Je drahé a nic nevyřeší. Nicméně pro rejpaly jsou zde informace, které vám pomohou se sami rozhodnout.

 

 • Šetříme čas. Srovnáme vám desítky produktů úrazového pojištění od všech hlavních pojišťoven na trhu
 • Na míru. Najdeme vám pojištění na míru
 • Ušetříte. Najdeme vám nejlevnější řešení vašich potřeb
 • Výhody. Díky nám získáte speciální výhody a možnosti
 • Vaše ochrana. Zastupujeme vaše zájmy při jednání před pojišťovnou „pokud by se něco nepovedlo“
 • Poskytneme Vám služby nezatížené závislostí

Zde se podíváme co vše je možné pojistit:

 1. pojištění pro případ smrti následkem úrazu
 2. pojištění v případě trvalých následků
 3. pojištění denního odškodného v pracovní neschopnosti díky úrazu
 4. pojištění denní dávky při pobytu v nemocnici díky úrazu
 5. pojištění doby nezbytného léčení
 6. pojištění invalidity následkem úrazu
 7. pojištění tělesného poškození následkem úrazu

a všechny možné variace na tyto výše zmíněné alternativy. Ne všechny varianty má každá pojišťovna v nabídce. Některé se vzájemně vylučují. Podrobně viz: Úrazové pojištění srovnání a názvosloví

Na co nezapomenout?

 • Podívejte se na jaké případy se pojištění úrazem nevztahuje. Je to ve všeobecných obchodních podmínkách každé pojišťovny
 • Zda jde o lineární nebo progresivní plnění
 • Jaká je vaše „spoluúčast“ v případě trvalých následků. Někdy pojišťovna plní až od 10% poškození
 • Pokud sportujete věnujte pozornost zda je vaše sportovní činnost zahrnutá. Třeba pojištění na zimní sporty (lyže, snowboard) mají pojišťovny samostatný produkt..
V oblasti financí, pojištění, hypoték vám pomůže se online zorientovat kalkulačka.eu. S najitím té správné nemovitosti, rd, pozemku vám pomůže server reality.name.

Naše online pojištění vám ušetří mnoho peněz ve vaší kapse: rychle a levné Povinné ručení během několika minut, , Životní pojištění v kostce se všemi pro a proti, pro děti i jejich rodiče Úrazové pojištění, doma i pro volný čas, zabezpečení na stáří s doporučením odborníků a jak na Penzijní připojištění, zabezpečení vozidla proti krádeži, či vlastním chybám na Havarijní pojištění, nejlevnější ochrana domácnosti před zloději či např. vytopením: Pojištění domácnosti, pro vaše cestovatelské sny využijte Cestovní pojištění přes internet, realitu, či rozestavěnou stavbu, či chalupu pojistíte na Pojištění nemovitosti, před vlastními chybami a jejich následky v běžném životě se zajistíte na Pojištění odpovědnosti za škodu, havarijní pojištění nebo pojištění odpovědnosti z provozu vozidla sjednáte na Pojištění vozidel, vše o tom jak se vyhnout placení v nemocnici po úrazech a odškodnění za úraz: Úrazové pojištění,